LA CLASSICA CONTURA

la-classica-contura-header

Unikāli klasiskās arhitektūras iespaidi. Stilīga, smalka un moderna: klasiskās kolekcijas dekoratīvais variants La Classica Contura piedāvā unikālu dizainu ar skaidrām līnijām un greznu ornamentu. Smalki mirdzoši platīna akcenti uzlabo šī elegantā augstākās klases kaulu porcelānu ēdienu auru. Svinībām un īpašiem mirkļiem. 

 

   Pārsteidzoši noteikumi - eleganti un mūsdienīgi
La Classica Contura - unikāls dizains ar mūžīgu skaistumu. Porcelāna satīna balta un grafiskā ornamenta aizraujoša kombinācija tiek izkopta ar platīna izskatu. Iedvesmojoties no lielām Eiropas celtnēm, simetriski modeļi harmoniski integrējas skaidrā formu sērijā. Dekorēšanas variācijas ir iespējamas ar visdažādākajām krāsām, sākot no sudraba pelēkam līdz pat smilšu krāsām.

 

 

Izteiksmīgas formas un dekoru kombinācija
Šī kolekcija, iedvesmojoties no klasiskajiem ideāliem, ir veidota, lai būtu gan estētiski izsmalcināta, gan funkcionāla. Mūžīgās, skaidrās līnijas paver radošu telpu dekorāciju variācijām. Raksturīgo ornamentu grafiskie raksti un smalkās kontūras akcentē formu harmonisko proporciju. La Classica Contura arī nodrošina perfektu saderību tikai ar baltām dekorācijām. 
  

 

 

La Classica Contura --> PĒRC ŠEIT