Paderno

Uzņēmuma 80 gadu vēsture un visā pasaulē plaši izplatīto produktu klātbūtne padara to par obligāto starptautisko standartu visiem ēdināšanas nozares speciālistiem. Dibināts 1925. gadā vārdā ''Alluminio Paderno'' un specializējies alumīniju katlu un pannu ražošanā mājsaimniecībām, šodien Paderno ir vadošais starptautiskais zīmols, kas ražo un tirgo profesionālos virtuves priekšmetus priekš restorāniem un viesmīlības nozares.

1997.gadā tika izveidots Sambonet Paderno Industrie S.p.A, jo Sambonet iegādājāt Paderno s.r.l.. Kopš 19. gadsimta vidus Sambonet ir bijis itāļu izcilības standarts visā pasaulē, ražojot galda piederumus un virtuves piederumus, kas ir apsudraboti, vai no nerūsējošā tērauda klasiskā vai mūsdienu dizainā. 2001. gadā Paderno un Sambonet apvienojās Orfengo (Novara), kur arhitekta Enriko Fridžerio vadībā tika radīts galvenais birojs jaunā un mūsdienīgā rūpnīcā. Šajā vietā ir ne tikai rūpnīca, noliktava un mūsdienīga laboratorija, bet arī izstāžu zāle, "outlet" veikals un darbinieku atpūtas zona. 2009. gadā prestižais Vācijas uzņēmums Rosenthal pieprasa Sambonet Paderno Industrie S.p.A uzlabot savu zīmolu portfeli (Sambonet, Paderno un Arthur Krupp) ar papildus slavenajiem zīmoliem porcelāna sekotorā, kā Rosenthal, Thomas un Hutschenreuther. Apvienošanās turpinās arī 2015. gadā un Encuis & Raynaud, kas simbolizē porcelāna "ražots Francijā" tradīciju, pievienošana. "The Italian Group" šobrīd ir vadošā loma augstas kvalitātes galda un virtuves priekšmetu ražošanā.

Vairāk par kolekcijām jautāt salonā Blaumaņa ielā 5a vai sazinoties pa tālr. 67311706, vai uz e-pastu info@henry-moon.lv

Kārtot pēc: