L'Atelier du Vin

Kopš 1926. gada L'Atelier du Vin ir specializējies aprīkojumā priekš vīniem - pagatavošanai, servēšanai un pasniegšanai. Šodien, pateicoties lieliem pētījumiem, L'Atelier du Vin, vīna instrumenti un rīki ir vienīgais speciālists, kas spēj aptvert katru vīna ražosanas posmu no rūgšanas līdz vīnam ielietam glāzē. 
Mūsu iedvesma: vīna ražotāji
L'Atelier du Vin ir iedvesmojies no vīna ražotāju darbiem, ar kuriem tiem ir regulāra sadarbība. Novērojot vīriešus un sievietes, kas audzē savas vīnogas un ražo vīnu Francijā, vai kaut kur citur, rodas virkne stingru kritēriju, kurus nepieciešams ievērot.
Dizains un funcionalitāte
L'Atelier du Vin vēlas, lai saražotie priekšmeti būtu derīgi vīnam un palīdzētu uzlabot tā garšu un citas īpašības. Labs rīks ir tāds, kas ir funkcionāls, nevis tikai sezonas tendence. Dizainam un tā materiāliem būtu jāseko tā funkcionalitātei. Tāpēc lielākā daļa preču forma ir diskrēta un saprātīga. To virspusējais apdares minimālisms padara tos mūžīgus.

 

Vairāk par kolekcijām jautāt salonā Blaumaņa ielā 5a vai sazinoties pa tālr. 67311706, vai uz e-pastu info@henry-moon.lv

Kārtot pēc: