Beauville

Sinonīms vārdam greznība, kvalitāte un tradīcijas - vārds Beauville ir galdautu un mājas veļu uzņēmums, kas ar to nodarbojas jau divus gadsimtus Ribeauvillē, Francijā. Tālu pāri robežām Eiropā, Amerikas Savienotajās valstīs, Japānā un Krievijā, šo valstu vēstniecībās un restorānos, starp tiem, kas novērtē skaistus materiālus. Beauville vienmēr var piešķir saviem produktiem viskvalitatīvāko audumu.

Tas notika Elzasā, kad lielā tekstila drukāšana tika atklāta. Pat pirms 1759. gada, kas Luijs XV izdeva dekrētu, kas atļāva amatniecībai kļūt par prestižu karalisko industriju. Ribeauvillē "Manufacture d'Impression sur Etoffes" pilnveidojās un attīstīja zināšanas par tekstila drukāšanu divus gadsimtus. Nepārspējama audumu izvēle: smalkākās kokvilnas dzijas ir iestrādātas maigā satīnā - neatkārtojams talants, kas padara krāsas mirdzošas, dažkārt ar vairāk nekā 20 niansēm. Nebeidzams radošums modeļu izvēlē aicina ikvienu pie galda, kas nav tikai dekoratīvs objekts.

Un šobrīd, Beauville kolekcijas vēl joprojām tiek ražotas Francijā un kopš 2009. gada lepojas ar marķējumu "Living Hertitage Company".

 

Vairāk par kolekcijām jautāt salonā Blaumaņa ielā 5a vai sazinoties pa tālr. 67311706, vai uz e-pastu info@henry-moon.lv

Kārtot pēc: