Arzberg

Izcils porcelāns. Tīrs un vienkāršs. Būtisks dārgums.

Porcelāna zīmoli

Arzberg ir novērtētākais porcelāna dizaina zīmols visā pasaulē. Kas ir labs dizains? Estētika, funkcionalitāte un izturība: Arzberg. Kas ir tas īpašais? Pārliecība ar skaisto, saistības ar funkcionalitāti un attieksme pret dzīvi: Arzberg. Kas padara ēšanu un dzeršanu par patiesu baudu? Kopš 1382., kopš 2000. un kopš 2006. gada Gourment, Profi, TRIC, Cucina, Daily...: Arzberg.

Zīmola dizains

"Mēs vairs nevaram atļauties piedāvāt produktus tirgū, kas neraisa prieku klientiem, pat pēc neilgas tirgošanas, tādēļ, ka tie ir nepraktiski un izgājuši no modes" - šādi vārdi dzirdami no Dr. Hermana Gretsča, kura ieviesa revolūciju porcelāna pasaulē 30. gados. Viņa dizains, kas tika veidots priekš Arzberg, ir kļuvis par absolūtu klasiku mūsdienu industriālajā dizainā. Arzberg porcelāns vienmēr ir funkcionāls un skaists: tas ir radīts, lai no tā ēstu un baudītu. Lai pasniegtu ēdienu un svinētu. Lai pieskartos un apbrīnotu.

Zīmola vērtības

Zīmola spēks un dizains ir vienmēr lietotās vērtības. Pat šajā mainīgajā tirgū. Uzklātajam galdam restorānos ir nepieciešams dizains. Atkal un atkal. Katru dienu. Arzberg ražo porcelānu, kas kalpo ilgu laiku. Dažādos dzīves gadījumus, dzīvestilos un garstāvokļos: drīzāk var raksturot kā:"jaunas tiekmes smalkām ēdienreizēm" tendence - ļoti mūsdienīga un perfekta, kas atspoguļo Arzberg "Gourment" klāstu.

Vairāk par kolekcijām jautāt salonā Blaumaņa ielā 5a vai sazinoties pa tālr. 67311706, vai uz e-pastu info@henry-moon.lv

Kārtot pēc: